Renault Captur
1.2 TCe Intens 2e Eigenaar|Navi|Camera|Cruise|Clima|PDC|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 8.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.949,-
LEASEPRIJS: € 147,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.789,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe Intens 2e Eigenaar|Navi|Camera|Cruise|Clima|PDC|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 juli 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 170.411 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PK-206-S |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 567 kg |
| Gewicht: | 1.177 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.744 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 635 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
- Privacy glass (extra getinte achterste zijruitenen achterruit)
- regensensor
- Speciale metaallak Rouge Flamme
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Media Nav multimedia- en navigatiesysteem met 7" touchscreen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Bose® premium audiosysteem
- DAB ontvanger
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Climate Control
- Cruise Control
- Dealer Onderhouden
- Easy Life Pack
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichmetalen Velgen 17''
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Nieuwe APK bij aflevering
- Onderhoud boekjes
- RDW-leges
- start/stop systeem